Ansvariga lärare för prövningarna i mars 2022

Ansvariga lärare för prövningarna i mars 2022 Biologi: Johanna Iroegbu Engelska: Kerstin Nordblad Filosofi: Svante Lundeberg Franska: Margareta Blomqvist Fysik 1: Jimmy Lidström Fysik 2: Sergej Libov Företagsekonomi: Caroline Kenmo Geografi: Anna Ålander Historia: Martin Svärd Hållbart samhälle: Anna Ålander Idrott och hälsa: Joakim Loqvist Italienska: Lina Herlitz Nyström Juridik: Emma Ullbrand Kemi: Kristina Bergmark Matematik 1a och 1b: Emilie Meckbach Matematik 1c: Mats Björkstrand Matematik 2a och 2b: Sanna Bodemyr Matematik 2c: Jimmy Lidström Matematik 3b: Sirwa Azez Matematik 3c: Karl Milton Matematik 4: Lena Gustafsson Matematik 5: Johan Lindelius Mental träning: Ann-Katrin Nordanstål Naturkunskap: Johanna Iroegbu Pedagogik: Karin Ramström Programmering: Erik Elgemyr Psykologi: Ann-Katrin Nordanstål Religionskunskap: Hanna Ericsson Samhällskunskap: Jonas Otz Sociologi: Martin Svärd Spanska: Linda Ohlsson Svenska: Sara Forster Svenska som andra språk: Kristina Pusic Alnashi Teknik: Erik Elgemyr Tyska: Svante Lundeberg Vårdämnen: Karin Ramström